Critical Ops Adam Öldürme ve Kasa Açma

0
3205
Critical Ops klan kurma 2017
Critical Ops klan kurma 2017

Android ve İOS işletim sistemine sahip kullanıcıların en çok tercih ettiği online oyunlardan olan Critical Ops hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan vermek istiyoruz. Oyun içerisinde özellikle Critical Ops Adam Öldürme ve Kasa Açma hileleri hakkında gelen soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Critical Ops Hack

Online olarak oynana oyunlar listesinde ilk sırada bulunan ve son zamanlarda oyun içerisinde yapılan hacklerin oldukça can sıkıcı bir hal aldığını buradan açıklamakta fayda var. Başarılı efektleri ile ve oyunun Counter Strike tarzında mobil platformda en başarılı oyun olması aslında oyuna olan ilginin bu kadar artmasına neden olmaktadır. Bu yüzden bu oyun içerisinde yapılan hileleri yapımcı firmaya bildirmek için yapmanız gereken kullanıcı adını alarak e-mail bölümünden yapımcı firmaya hile yapan kişiyi belirtmek olacaktır.

Critical Ops Para ve Kasa Açtırma nasıl yapılır?

Öncelikle oyunun İOS veya Android işletim sistemine sahip olan telefonlarında yer alması gerekmektedir. Oyunu açtıktan sonra mağaza bölümüne girerek burada sağ üst köşede yer alan sarı ve mavi kutucuklar içerisinde sizlere verilen puanları göreceksiniz.

Mağaza kategorisi içerisinde giriş yaptığınız zaman burada karşınıza çıkan 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden ilki “ Kasa Satın Al” , ikinci sırada bulunanı “ Ücretsiz Kredilerinizi Alın “ bu genellikle oyunun size günlük olarak verdiği video izleme kotasıdır. Burada izlediğiniz videolardan oyun sizlere para ve oyunda kasaları açmanıza yardımcı olan puanları vermektedir. Üçüncü seçenek ise oyunda yer alan paralı unsuları satın almada tercih edilen menü “ Kredi Satın Al”.

Bu menü içerisinde yer alan 240 Kredinin toplam satış miktarı oyun içerisinde 6.99 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. 400 Kredi seçeneğine tıkladığımız zaman ödememiz gereke tutar ise 9.99 TL’dir. Ancak bu fiyatların geçici olarak % 14 indirimde bulunduğunu da buradan açıklamak istiyorum. 1400 kredi almak için ödemeniz gereken tutar ise 34.99 TL’dir. 3000 Kredi almak isteyenler 69.99 TL ödeme yapmak zorunda olurken 10000 Kredi almak isteyen müşterilerin ödemesi gereken tutar ise 184.99 TL’dir.

critical ops hack pc
critical ops hack pc

Critical Ops Hack Hilesi yapanlar

Oyunun ana menüsü içerisinde girdiğimiz zaman karşımıza 4 farklı menü çıkmaktadır. Hızlı menüsünden katılmak istediğiniz oyuna katılarak burada arkadaşlarınız ile eğlenceli vakitler geçirme şansını bulacaksınız.

“Ara” menüsü içerisinde ise online olarak oyun oynayan ve odalar boş yer olan odaları görerek katılmak istediğiniz odayı burada seçebilirsiniz. Ancak bu odalarda genellikle Critical Ops Hack yapan kişilerin bulunduğunu bu yüzden de oyunu oynarken baya bir zorlanacağınızı açıklamak istiyorum.

“ Filtreler” menüsü içeriği hakkında bilgi verelim. Bu menü içerisine girdiğiniz zaman karşınıza ilk olarak Critical Ops oyununda yer alan masaların neye göre sıralanacağını bulmuş olacaksınız. “ İmha” ve “ Ölüm Oyunları “ odası olarak iki farklı oda seçeneği sunan Critical Ops’un bu seçeneklerinden hangisinde oynamak istediğinize sizin karar vermeniz gerekecektir.

Critical Ops Bölümleri

Oyun içerisinde diğer online olarak oynanan savaş oyunları gibi çok farklı bölümlerin bulunmadığını ancak oyunun buna rağmen son derece fazla sevildiğini buradan açıklamakta fayda var.

Oyunda yer alan “ Ofis “ , “ Su Yolu “ , “ Havaalanı “ , “ Müze “ ve “ Şehir Meydanı “ bölümleri kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan bölümler arasında yer almaktadır.

Critical Ops Adam Öldürme ve Kasa Açma
Critical Ops Adam Öldürme ve Kasa Açma

Critical Ops oyunu içerisinde yer alan silahlar

Çok farklı kategorilerde karşımıza çıkan bu silahların neler olduğu konusunda aklınıza takılan soruların cevaplarını sizlere buradan açıklayalım.

Critical Ops Tabancalar

Oyunda yer alan 5 farklı tabanca oyun severlerin hizmetine sunulmaktadır. Bu tabancalar arasında en çok tercih edilen XD 45 ve İkili MTX’dir. İşte Critical Ops’un tabancalar menüsünde yer alan silahları.

 • “P250” oyun başlarken verilen silah
 • “ GSR 1911” Susturucusu bulunan seri bir tabanca
 • “MR 96 “
 • “XD 45”
 • “İKİLİ MTX”

Critical Ops Hafif Makineli Silahları

Oyunda paranızın az olduğu zamanlarda aldığımız silahlar kategorisinde karşımıza çıkan bu silahlar hakkında bilgi verelim.

 • MP5
 • MP7
 • P90

Critical Ops Tüfekleri

 • SA58
 • M4
 • AK-47
 • HK-417
 • AUG
 • SG 551

Oyun içerisinde yer alan bu silahlardan en çok tercih edilen silahın “ SG 551 “ olduğunu görüyoruz. Özellikle uzun menzili ve son derece güçlü mermileri ile oyunda yer alan oyuncular bu silahı en çok tercih etmektedir. SG’ciler gelmesin diye bölüm açan kullanıcıların bile olduğunu düşündüğümüz zaman silahın ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha görmüş olacaksınız.

Critical Ops Pompalılar

Oyunda yer alan iki adet pompalı silah bulunmaktadır. Aslında pek faza tercih edilmese de oyun içerisinde zaman zaman yapılan görevlerde kullanmaya alışık olduğumuz bu silahı istediğimiz zaman satın alabiliriz.

Critical Ops Nişancı Tüfekleri

Belki de oyunun en sinir bozucu silahları arasında yer alan bu tüfekler gerçekten son derece başarılı atışlar ile oyun severlerin korkulu rüyası olmaktadır. Ölüm oyunu gibi akan oyunlarda çok fazla tercih edilen bu silahları kullanan kullanıcıların zaman zaman pusu atarak rakiplerini öldürmeleri oyun severler tarafından çok fazla beğeni ile karşılanmaz. Ancak yinede bu silahı kullanan kişilerin son derece etkili bir şekilde kullandıkları zaman başarılı sonuçlar aldığını görüyoruz.

Nişancı tüfekleri arasında iki adet silah yer almaktadır.

 • URATİO
 • M14

Oyunda birde sizlere bu silahların yanında her el bir bıçak verilmektedir.

Critical Ops Ayalar menüsü

Oyunun menü seçeneğine giriş yaptıktan sonra karşımıza ilk çıkan menünün dil seçeneği olduğunu görüyoruz. Onun hemen altında bulunan “Karehızı” seçeneğinde ise oyunu oynamak istediğiniz grafik ayaları yer almaktadır. Bu yüzden buradan istediğiniz tarzda kare hızını seçmeniz oyun içerisinde sizlerin daha iyi sonuçlar almasına neden olacaktır.

Critical Ops Hack yapanların birçoğu oyunda Mouse hızlarını çok düşük ayar üzerinde tutmaktadır. Bunun nedeni ise ani dönüşlerde hedeflerin çok fazla sapma yapmadan elinizden kaçmaması. Bu yüzden hassasiyet olarak karşımıza çıkan bölümün 2 ile 4 arasında tercih edilmesi oyunu daha iyi oynamanıza yardımcı olacaktır. Hassasiyet hızı bölümden ise oyuncuların genellikle Pro olanları % 2 ile % 6 arasında bir ayar tercih etmektedir.

Critical Ops Kasa Satın Alma

1’den 50’ye kadar farklı kasa seçenekleri sunan oyun içerisinde 50. Kasayı açtırmak için gerekli olan miktarın 10.000 olduğunu buradan belirtmek istiyoruz. 1X kasa seçeneğini açtırmak içinse gerekli olan puan 200 olarak oyun yapımcıları tarafından karşımıza çıkmaktadır. Son derece başarılı bir oyun olan Critical Ops hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını yorum kısmına yazarak bizlerden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Critical Ops Hakkında oyun severlerin merak ettiği ve genellikle en çok gelen taleplerine buradan cevap vermek için isterseniz kendi aranızda kuracağınız WhatsApp hattı ile bilgi sahibi de olabilirsiniz. İşte merak ettiğiniz Critical Ops soruları ve cevapları.

CEVAP VER