Critical Ops klan kurma 2017

0
2765
Critical Ops klan kurma 2017
Critical Ops klan kurma 2017

Andorid ve İOS işletim sisteminde en çok tercih edilen savaş oyunlarından olan Critical Ops klan kurma 2017 hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda oldukça fazla kişinin merak ettiği bu sorunun cevabını buradan bulabileceksiniz.

Critical Ops klan kurma 2017

Oyun içerisinde bir takım haline gelmenin en kolay yollarından bir tanesi olan Clan kurma yöntemi ile sizlerde arkadaş çevrenizi genişletecek ve kısa süre içerisinde oyunda Clan sahibi bir kişi haline gelmiş olacaksınız. Bu yüzden sizlere bugün burada oyunda Clan nasıl kurulur? bu konuda bilgi vereceğiz.

Critical Ops klan kurma 2017
Critical Ops klan kurma 2017

Critical Ops klan kurma yöntemi

Öncelikle yapmanız gereken oyuna girdikten sonra karşımıza çıkan profil kısmının ekran görüntüsünü almak olacaktır.

Bunu almanızda neden Clana katılacağınız kişinin sizden bunu istemesidir. Bunun neden ise burada kaç adam vurduğunuz ve kaç kere öldüğünüze dair bütün bilgilerin yer alıyor olmasıdır. Çünkü Critical Ops klan içerisinde önemli oyuncularla ile oynamak birçok Clan sahibinin merak ettiği soruların başında gelmektedir.

Sonra aldığınız bu ekran görüntüsünü Clanına katılmak istediğiniz kullanıcıya mail yoluyla katılmak istediğinizi belirtip yollamanız gerekmektedir. Biz bugün burada sizlere yardımcı olmak için bu konuda yardımcı olacağız.

Öncelikle yorum kısmına katılmak istediğiniz özel bir Clan varsa onun ismini yazmanız gerekmektedir. Eğer kendiniz bir Critical Ops klan kurma 2017 hayaliniz varsa bu sefer oyun içerisinde yer  alan ” Adınızı ” ,” Mail Adresinizi ” , ” Kaç oyuncu istediğinizi” bizlere yorum kısmından ulaştırarak bu konuda kendi Clanızı oluşturma fırsatını yakalamış olursunuz. Hatta Clanınıza katılmak isteyen kullanıcıların sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlamak için Facebook adresinizi de yorum kısmına yazarsanız editörlerimiz onay verdikten kısa süre içerisinde Clanınıza katılmak isteyen arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER