Dağ 2 Film müzikleri

0
7716
Dağ 2 Fİlm müzikleri
Dağ 2 Fİlm müzikleri

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en önemli yapıtları arasında ilk sırada gelmeye aday olan Dağ 2 filminin içerisinde yer alan müzikler özellikle filmi izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Son zamanların en önemli filmleri arasında gösterilen Dağ 2 Film müzikleri hakkında merak ettiğiniz müzikleri siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Dağ 2 Film müzikleri

Filmde yer alan Duman’ın parçası, Müslüm Gürses’in parçası ve Selda Bağcan’ın parçaları filmin son derece can alıcı yerlerinde izleyici ile bütünleşerek harika duyguları bir arada yaşamasına neden oldu.

Dağ 2 Film müzikleri Duman Kolay Değil

Filmin içerisinde yer alan 3 müzikten bir tanesi olan Duman’ın Kolay değil şarkısı özellikle filmde çok önemli sahnelerde kullanılarak izleyicinin etkilenmesinde büyük rol oynadı. Siz değerli okurlarımız için önemli olan bu filmin müziğini sizler için bir araya getirdik.

Filme yer alan bir diğer müzik ise Selda Bağcan’ın seslendirdiği Ayrılık şarkısı oldu. Özellikle son zamanlarda oldukça duygusal filmlerin yer aldığı sineme salonlarında Dağ 2 filmi senaryosu kadar filmin içerisinde yer verdiği müzikleri ile de dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Duygusal bir film olmasa da özellikle Türklük duygularını son derece başarılı bir şekilde yansıtan bu filmin içerisinde yer alan şarkıların çok duygu dolu anlar yaşattığını biliyoruz.

Dağ filminin gişede istediği başarıyı yakalayamamasına rağmen 4 Kasım tarihine vizyona giren ve burada harika bir gişe başarısı yakalayan bu filmin içerisinde en çok merak edilen parçalardan birisi de Müslüm Gürses’in seslendirdiği Affet parçası oldu.

Müslüm Gürses’in bu parçasına filmin ilk bölümünde yer veren yapımcılar bu bölümde de bu parçayı kullanarak ne kadar başarılı bir şarkı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Dağ 2 Fİlm müzikleri hakkında izleyicilerin merak ettiği parçaları sizler için bir araya getirdik aklınıza takılan soru işaretlerinin gidermek için film içerisinde yer alan 3 parçanın da ismini yayınladık. Filmin yakın zamanda çekimlerinin düşeceği internet ortamında benim sizlere tavsiyem son derece başarılı olan bu Türk filmine giderek katkı sağlamanızı önermek olacaktır. İşte merak edilen Dağ 2 Fİlm müziklerinin açıklamaları.

CEVAP VER