Metin 2 Pepsi Kodu

0
1824
Metin 2 Pepsi Kodu
Metin 2 Pepsi Kodu

Sanal alem oyunları arasında her zaman ilk sırada gelen Metin 2 oyunu özellikle genç yaşlı herkesin uzun yılladır oynadığı oyunların başında gelmektedir. Bugün sizler için en çok merak edilen Metin 2 Pepsi Kodu hakkında şifreleri paylaşacağız ve oyunda daha uzun süre oyun oynama zevkini yakından yaşama fırsatını bulacaksınız.

Metin 2 Pepsi Kodu nasıl alınır?

Coca Cola gibi Dünya’nın en büyük gazlı içecek markalarının başında gelen Pepsi özellikle son zamanlarda ciddi yatırımlar yaparak oyun dünyasında kullanıcıların beğeniler , itemler ve benzeri durumları kazanmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle Pepsi kutu kolaların içerisinde bulunan kapakların arkasında yazan şifrelerin oyuncuların çılgınlar gibi aradığı günümüzde Metin 2 oyuncularında bu kapakların şifrelerini alarak oyunda belli başlı itemlerden faydalanma fırsatını yakından bulmaktadırlar.

Oyunu Türkiye üzerinden oynayan oyunculara tanınan bu haklardan faydalanmak için sizlerin yapması gereken bir Pepsi kutu kolası alarak kapağın arkasında bulunan şifreyi oyuna girmek olacaktır. Burada bulunan şifrenin girilmesi durumunda oyun sizlere belli başlı fırsatlar sunarak daha fazla ilerleme şansını siz değerli okurlarımıza sunacaktır. Metin 2 Pepsi Kodu hakkında merak edilen kodları sitemizde biz değerli okurlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz.

Özellikle oyunun çok önemli yerinde şifre lazım olan oyuncuların sık sık aradığı bu koda sitemizden erişerek siz değerli okurlarımızda ücretsiz bir şekilde Metin 2 Pepsi Kodu alma fırsatını yakından bulmuş olacaksınız.

Metin 2 Pepsi Kodu
Metin 2 Pepsi Kodu

Metin 2 Pepsi Kodu alan müşterilerine Metin 2 oyununda 5 gün boyunca geçerli olacak olan bir fırsat sunulacak ve oyun içerisinde avantajlı konuma geçmenize yardımcı olacaklardır.

Metin 2 oyununda şifreyi girdiğini andan itibaren sizlere % 5 oranında tecrübeli imkanı verilirken 1500 HP verilecek. Aynı zamanda bu durumdan sonra birde Metin 2 oyununda en önemli unsurların başında gelen hareket hızınız diğer oyunculara göre % 20 oranında artacak ve oyunda daha hızlı hareket ederek üst seviyeler çıkmanıza fırsatı verilecektir.

Uzun zamandır merak edilen Metin 2 Pepsi Kodunu alarak sizlerde bu oyun hakkında daha fazla bilgi alabilir ve oyunlarınızı daha kısa süre içerisinde geliştirme fırsatını yakından bulmuş olursunuz.

Merak edilen Metin 2 oyunun diğer itemleri hakkında siz değerli okurlarımıza için yakın zamanda yeni şifrelerimizi sitemizde siz değerli okurlarımıza duyuracağız.

CEVAP VER