Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017

22
68263
Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017
Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017

Akıllı telefonların en çok sevilen oyunlarının başında gelen Okey Plus’ta oyun oynayan oyuncuların en çok ihtiyaç duydukları konuların başında çip geliyor. Özellikle kaybedilen oyunlardan sonra çipleri biten oyuncuların oyun oynamaları için oyunun içerisinde ya parayla çip almaları gerekiyor yada pepsi kapaklarında bulunan kodları yazarak 25.000 çip alma şansı bulunuyor. Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017 hakkında merak etiğiniz kodları sizlere açıklamak istiyoruz.

2017 AĞUSTOS EYLÜL KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ….

Uzun zamandır oyun hakkında kullanıcıların en çok merak ettiği kodları sitemizden bulabilir eve bu konu hakkında ihtiyaç duyduğunuz bütün şifrelere sitemizden ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda bu konuda okuyucularımıza yardımcı olmak adına 2017 yılında güncel şifreleri sitemizde paylaşarak okuyucularımızın para ödemek zorunda kalmadan çip sahibi olmalarına fırsat tanıyoruz.

Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017 nelerdir?

KHPJFBL4

FUI3F0N7

KYJDY9V4

KHZMV9C8

KM4SYRNS

MMD8XWFI

HXF2PYHM

Yukarda bulunan kodları cep telefonlarınızdan veya bilgisayarınızdan çip kazan bölümüne giriş yaparak bu konuda sizlere artık bedava çip kazanma fırsatını bulmuş olacaksınız. Uzun zamandır merak ettiğiniz ve aklınıza takılan bu şifrelerin devamlı olarak güncellenecek olmasından sonra sizlerde kısa süre içerisine artık sorunsuz bir şekilde 25.000 çip kazanacak ve hesaplarınıza doyasıya oyun oynama fırsatını bulmuş olacaksınız.

Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017
Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017

Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017 yılında yeni kodlar ile karşınızda. Uzun zamandır merak ettiğiniz tüm detayları sitemizden bulabilir ve bu konuda hakkında para ödemek zorunda kalmadan çiplerinizi kazanabilirsiniz. Aynı zamanda elime geçen Pepsi kapaklarının altında bulunan kodları devamlı olarak güncelleyeceğim ve bu konuda sizlerin mağdur olmamanıza yardımcı olacağız. Merak ettiğiniz tüm güncel şifreleri bulabileceğiniz sitemizde yer alan bilgiler için yorum kısmına yazmanız yeterli olacaktır.

Pepsi kutu kolalarından çıkan bu şifreleri sizler kod bölümüne girdikten sonra Okey Plus Pepsi kodları şifreleri 2017 güncel şifreler ile para vermede oyun oynama şansını bulacaksınız. Uzun zamandır merakla beklenen ve okuyucularımızın merak ettiği diğer kodlar için yapmanız gereken sitemizde bulunan kodları incelemek ve tek tek elle manuel olarak girmek olacaktır. Merak edilen Okey Plus kodlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

22 YORUMLAR

CEVAP VER