Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti

0
1112
Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti
Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti

Ülkemizde en çok takip edilen spor organizasyonlarının başında gelen Şampiyonlar Ligi maçlarına siz değerli okuyucularımızda bir izleyici olarak katılmak istemez misiniz? Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti kazanma fırsatı veren Pepsinin sizlere sunduğu bu ayrıcalıktan faydalanmak için yapmanız gereken Pepsi kutu kolaların kapaklarında bulunan şifreyi göndererek bu kampanyadan yararlanma fırsatını yakından bulmuş olacaksınız.

Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti

Şampiyonlar Liginin 2017 yılı içerisinde oynanacak olan yarı final mücadelesinde boy gösterecek takımları stadyumda izleme fırsatını yakından bulmak için siz değerli okuyucularımızın yapması gereken 330 ml olan bu pepsilerden alarak kapak kısmında bulunan şifreyi Pepsinin sitesinden giriş yaparak kampanyaya katılmak olacaktır.

Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti
Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti

Ücretsiz olarak bu kampanyaya katılarak sizlerde Şampiyonlar Liginin yarı final mücadelelerinde boy gösteren Dünya’nın en iyi takımlarının maçlarını yakından izleme fırsatını bulacaksınız.

Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi bileti kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenleri yuarda sizler için sıraladık. Özellikle birçok konuda kullanıcılarına kampanyalar sunan Pepsinin sunduğu bu özelliklerden haberdar olmak için siz değerli müşterilerimizin yapması gereken sitemizde bulunan Pepsi kampanyaları yakından takip ederek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak olacaktır. 10 Ocak 2017 tarihinde kazananların listesinin Güneş gazetesinde açıklanacak olmasından sonra bu yarı final maçını izlemeye hak kazanan kişilerin bir anca başvuru yapmaları ve kampanyaya katılmalara gerekmektedir.

Uzun zamandır merakla beklenen ve siz değerli okurlarımızın yakından takip ettiği Pepsi kampanyalarına sitemizden ulaşabilir ve detayları öğrenme fırsatını bulmuş olacaksınız.

CEVAP VER