Çiftlik Bank’a giremiyorum ( DNS Hatası) Ekim 2017

1
1662
Çiftlik Bank'a giremiyorum ( DNS Hatası) Ekim 2017
Çiftlik Bank'a giremiyorum ( DNS Hatası) Ekim 2017

Son zamanlarda en çok oynanan online para kazanma oyunları başında gelen Çiftlik Bank’a giriş konusunda son zamanlarda kullanıcılar birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalmaktadır. Çiftlik Bank’a giremiyorum ( DNS Hatası) Ekim 2017 neden kaynaklanmaktadır? Bu konuda merak ettiğiniz soruların cevaplarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Çiftlik Bank’a giremiyorum ( DNS Hatası) Ekim 2017 nedir?

Her geçen gün kullanıcı sayısında ciddi artış yaşanan Çiftlik Bank uygulamasına olan talebin her geçen gün artması ciddi anlamda server sıkıntısının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzdende server üzerinde yaşanan sorunlar birçok kullanıcının bu konuda mağdur olmasına neden oldu. Özellikle yüklü miktarda ücret ile oynayan oyuncuların ciddi anlamda sıkıntı çekmesinden sonra geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapması aslında kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olmuştu. 17 Ekim 2017 tarihinde yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çeken Çiftlik Bank’ın özellikle 2 kat üretim vereceğini açıklaması kullanıcıların yüreğine su serpmesine neden olmuştu. Ancak 18 Ekim tarihinde de ciddi sıkıntılar meydana gelmesinden sonra Çiftlik Bank yönetimi nasıl bir karar alacak merak konusu edilmeye başladı.

Çiftlik Bank’a giremiyorum ( DNS Hatası) Ekim 2017 sorununun yakın zamanda çözülmesi için gerekli çalışmaları yapan kurucuların en yakın zamanda bir açıklama yapması kullanıcılar tarafından merakla beklenmektedir.

 

1 YORUM

CEVAP VER