En ucuz Akıllı saat hangisi?

0
1190
En ucuz Akıllı saat hangisi

Teknoloji severlerin uzun zamandır merak ettiği ürünlerin başında gelen Teknosa Preo Pwatch 3 akıllı saat hakkında sizlere bilgiler verelim. En ucuz Akıllı saat hangisi? sorusunun cevabını merak eden kullanıcılar hakkında sizlere bugün fiyatı 200 TL olan Teknosa firmasının Preo Pwatch 3 akıllı saati hakkında bilgi verelim.

En ucuz Akıllı saat hangisi?

Akıllı saatlerin 4 Bin TL fiyatının olduğunu günümüzde kullanıcıların her bütçesine göre akıllı saat bulacaklarını sizlere açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda akıllı telefon teknolojisi ile birlikte gelişen ve kullanıcıların son zamanlarda dikkatini çeken bu akıllı saatler hakkında Teknosa firmasının üretimini yaptığı bu saat fonksiyonları bakımından son zamanların en ucuz akıllı saatleri arasında gelmektedir.

En ucuz Akıllı saat hangisi? Teknosa Preo Pwatch 3 teknik özellikleri

1.54 inçlik ekran boyutu olan bu saatin özellikleri fiyatına göre son derece başarılı ürünlerin başında gelmektedir.Ekran çözünürlüğü olarak bu telefonda bulunan 240 x 240 çözünürlük diğer akıllı saatlere göre biraz düşük olsa da yine de başarılı görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermektedir. 350 mAh kapasitesinde bulunan batarya özelliği ile sizlere uzun süre kullanım sunan bu saat gerçekten başarılı akıllı saatler arasında ilk sırada geliyor.

En ucuz Akıllı saat hangisi
En ucuz Akıllı saat hangisi

LCD dokunmatik ekranı bulunan Pwatch 3 modelinin ağırlığı 60 gr olarak dikkat çekmektedir. Bağlantı ayarlarına baktığımız zaman bu telefon GPS özelliği yani konum bilgisinin bulunmaması eksi bir yön olarak dikkat çekiyor. Telefon özelliğini de bünyesinde barındırmayan bu akıllı saate Bluetooh özelliği bulunmaktadır. Bluetooh teknolojisinin 3.0 versiyonunu kullanan bu akıllı saatte bulunmayan bir diğer özellikte SD kart desteğinin olmamasıdır. WIFI bağlantısı da bulunmayan bu saatte, USB bağlantısının bulunduğunu açıklamak istiyoruz.

En ucuz Akıllı saat hangisi? sorusunda ilk sırada gelen bu saatte kamera özelliği bulunurken, kamera çözünürlüğünün ise 0.3 MP olması biraz düşük olarak karşımıza çıkıyor. 200 TL’ye alınacak akıllı saatler arasında ilk sırada gelen bu saat üzerinden titreşim özelliği bulunmaktadır. Hoparlör özelliğinin de bu saatte bulunması kullanıcıların dikkatini çeken ürünlerin başında gelmesine neden oluyor.

Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan En ucuz Akıllı saat hangisi? sorusunun cevaplarını sizler için diğer yazı dizilerimizde açıklamaya devam edeceğiz.

CEVAP VER