Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları

0
2058
Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları
Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları , Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları sorunları , Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları detayları ,

Firmanın son yıllarda en çok sattığı modellerin başında gelen Eco kombi modelinin zaman içerisinde verdiği sorunlar kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu konuda sizlere bugün Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları hakkında detaylı bir açıklama yapacağız.

Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları

Bu kombi modelinin çok farklı türlerde arıza verdiği okuyucularımızdan sık sık aldığımız sorunların başında gelmektedir. Özellikle bu konuda sizlere detaylı olarak bilgi vermek için kombinin verdiği bütün arıza kodlarının Türkçe anlamlarını açıklayacağız. Bu açıklama ile sizlerde kombinizin neden arıza verdiği hakkında en azından detaylı bir bilgi sahibi olma fırsatını yakalamış olacaksınız. uzun zamandır devam eden çalışmalarımız kapsamında Baymak firmasının her türlü eşyasında meydana gelen sorunları gidermek için Baymak Eco Kombisinin ve diğer kombi modellerinin açıklamasını yapacağız.

Eco Kombi Arızalarının çözümleri

Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları
Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları , Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları sorunları , Baymak Eco Kombi Arıza Hata kodları çözümleri

E01 Kodunun verilmesinin anlamı burada kombiden başarısız bir ateşleme yapıldığını göstergesi olmaktadır.

E 02 Eco Kombi Arızası : Bu arıza kodunda ise Termostat Arızasının olduğunu sizlere açıklamak isteriz. Bu sorunu çözmek için yapmanız gereken kombinizde bulunan Reset tuşuna 2 saniye kadar basılı tutarak sorunun çözülmesine yardımcı olmak olacaktır.

E 03 Baymak Eco Kombi Hata kodu . bu kodun anlamı ise Atık gaz ve hava basıncında arıza meydana geldiğinin göstergesidir. Sorunu çözmek için yapmanız gereken en yakın yetkili servis ile iletişime geçmek olacaktır.

E 05 Baymak Eco Hata Arıza kodu .burada çıkış suyunda bulunan sensör arızasının bulunduğu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunu çözmek için yine yetkili servise ihtiyacınız bulunmaktadır.

E 06 Eco Kombi Arıza kodu: Kombi içerisinde kullanılan kullanım suyunun hata verdiğinin göstergesi anlamına gelen bu sorunda yetkili servis tarafından çözülmektedir.

E 10 Eco Kombi Arızası: burada bulunan sorun ise Düşük basınçta meydana gelen arıza işaretidir. Bunu yapmak için kombinizin su basınç ayarlarını 1.5 ile 2 arasına getirerek sorundan kurtulabilirsiniz.

E25 – E 26 Eco Kombi Arızası : Sorun burada blokaj arızasından kaynaklanmaktadır. Bu sorunu kaldırmak için yapmanız gereken yetkili servis olacaktır.

E 35 Eco Kombi Arıza kodu. Alevlemede oluşan bir sorun olduğu gerçeğinin bulunduğunu açıklamak istiyoruz.

E 96 Eco Kombi Hatası Arızası : Kombinizde bulunan Voltaj Düşmesi ile sorun olduğunun göstergesidir. Bu sorunun çözmek için resetleme işlemi yapmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER