Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları

0
1411
Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları
Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları , Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları 2016 , Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları türkçe , Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları sorunları

Baymak marka kombilerin arıza kodlarının ve hata kodlarının merak ettiğiniz sorunlarını sizlere açıklamaya çalışıyoruz. Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları hakkında merak edilen bütün sorunların cevaplarını bulacağımız sitemizde sizde karşı karşıya kaldığınız sorunların çözümlerini yorumlar kısmına yazarak bu konu hakkında detaylı bir bilgi elde etme şansı yakalamış olacaksınız.

Merak edilen Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları

Öncelikle kış aylarının yaklaştığı günümüzde kombi kullanıcıların en çok karşı karşıya kalacağı sorunların başında olan çözümleri sizlere aktarmaya çalışacağız. Bugün ki yazımızda sizlere Luna marka kombisi bulunan müşterilerin karşılaştığı sorunlar hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz.

Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları
Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları , Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları 2016 , Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları türkçe , Baymak Luna Kombi Arıza Hata Kodları sorunları

İlk olarak Luba kombi arızalarının hepsi hakkında bilgi verelim.

E01 Baymak Luna kombi arızası

Bu arıza kodu en sık karşılaşan arıza kodlarının başında geldiğinden dolayı çözümü son derece kolaydır. Bu arızanın nedeni kombi içerisinde bulunan gaz beslemesinde medyana gelen arızadır. Çözümü ise Kombiyi resetleme ile çözülebilir.

E02 Baymak Luna Hata Arıza kodu

Emniyet buluna kombide termostat Arızasının meydana geldiğinin göstergesidir. Burada sorunu Kombinizde bulunan resetleme düğmesine 3 saniye basmak olacaktır.

E03 Bayamk Luna Hata kodu

Kombi bacasında bulunan termostat hata kodu olarak dikkat çekmektedir. sorunun çözümü ise yetkili servis ile iletişime geçmek olacaktır.

E05 Baymak Luna Hata kodu

Bu ısıtma sisteminzde meydana gelen sorun anlamına gelmektedir. Bunun çözmek için yapmanız gereken yine yetkili servis ile iletişime geçmektir.

E06 Baymak Luna Hata Kodu

NTC ısıtıma sorunu olarak bilinen bu kodun anlamıdır. İşte bu sorunu çözmek için yapmanız gereken yetkili servis ile anlaşmak olacaktır.

E10 Baymak Luna Arıza Hata Kodu

Bu en çok karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Ancak bunun çözümü su seviyesinde meydana gelen azalmanın olduğunu göstergesidir. Bu yüzden kombinize su çekerek bu sorunu ortadan kaldırma şansını yakalamış olursunuz.

E25 Baymak Luna Arıza kodu

Aşırı derece ısınan kombinizin sorunlarını göz önüne çıkartmaktadır.

E35 Luna Arıza kodu

Kombinizde bulunan ateşleme sorununun detaylarını ortaya çıkartmaktadır. Yetkili servis çözmektedir.

E80 Luba Hata Arıza kodu

Bu sorunun çözümü ise yetkili servis tarafından yapılabilmektedir. Sorunu çözmek için yapmanız gereken yetkili servis ile iletişime geçmektedir.

E97 Luna Arıza kodu Hata kodu

Yanlış Enerjiden kaynaklanan bu sorunu çözmek için cihazınızın fişlerini çıkartıp takmak olacaktır.

E98 Arıza hata Kodu

Bu ise yetkili personel tarafından yapılması gereken bir sorun olduğundan kombinizi kapatıp yetkili servisi bekleyin.

CEVAP VER