Klima arıza kodları Baymak

0
2438
Klima arıza kodları Baymak
Klima arıza kodları Baymak

Baymak marka klimanız varsa ve zaman içerisinde meydana gelen arıza kodlarının ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorsanız, bu konuda sitemizde bulunan detaylardan yola çıkarak bilgi alabilirsiniz. İşte Klima arıza kodları Baymak kodlarının açıklamaları.

Baymak marka klimalarda çok sık karşımıza çıkan bu arızaların açıklamalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Klima arıza kodları Baymak hakkında merak edilen detaylar.

Klima arıza kodları Baymak
Klima arıza kodları Baymak

Klima arıza kodları Baymak

E01 arıza kodu ile karşılaştığınız zaman karşınıza çıkan sorunun Gaz beslemesinden yanı blokaj arızasından kaynaklı olduğunu öğrenme şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle son zamanlarda bu konuda ortaya çıkan sorunlar için teknik servise bu konuda bilgi verebilirsiniz.

E02 arıza kodu ile karşı karşıya kaldığınız zaman ise klima da bulunan emniyet termostat sesöründe bir arıza olduğunu bilmenizde fayda vardır.

E03 arızasının ise genellikle baca basınç sensöründe meydana gelen termostat sensöründen kaynaklı olduğunu bilmenizde fayda vardır.

E05 arıza kodunun klima da karşınıza çıkmasından sonra ise Isıtma devresi olan NTC sensöründe bir arıza olduğunu bilmenizde yarar vardır.

E06 ile karşımıza çıkan sorunda ise kullanım suyu sıcaklığı devresinde bir NTC sorunun bulunduğunu sizlere bildirmektedir. Bu yüzden de bu tarz bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman bu sorundan kaynaklı bir arıza ile karşılaştığınızı bilmenizde fayda vardır.

E10 arıza kodunun Klima arıza kodları Baymak klimalarda karşınıza çıkmasından hemen sonra düşük su basınç seviyesini kontrol etmeniz gerekmektedir.

E25 olarak geçen arıza kodunda ise genellikle Maksimum seviyede sıcaklık seviyesine ulaştığını sizlere bildirmektedir.

CEVAP VER