En az yakan dizel araçlar

0
1717
En az yakan dizel araçlar

Araç alacak olan müşterilerin en çok merak ettiği konuların başında her zaman yakıt tüketimi gelmektedir. Bu yüzden bizlerde bugün sizler için En az yakan dizel araçlar hakkında yakıt tüketimlerini araştırdık ve sizlere bu konuda detaylı bilgi vermek istedik.

En az yakan dizel araçlar hangileri?

Yakıt tüketimi konusunda her zaman benzinli araçların bir adım önünde yer alan dizel araçlar konusunda öncelikle yakıt konusu her zaman ilk sırada gelmektedir. Bugün sizler için burada en az yakan araçlar listesinde Polo marka aracın yakıt tüketimi konusunda bilgi vermek istedik.

En az yakan dizel araçlar
En az yakan dizel araçlar
1 numara En az yakan dizel araçlar listesinde Polo Blumotion 1.4

Ww firmasının  B segment kategorisinde yer alan bu aracın yakıt tüketimi son zamanların en az yakan araçlarının başında gelmesine neden olmaktadır. Özellikle yakıt tüketimi konusunda 3.1 litrelik bir performans ortaya koyan bu araç bugüne kadar çıkan dizel araçlar içerisinde en az yakan model olarak dikkat çekiyor.

2 numara En az yakan dizel araçlar listesinde BMW 116d ED

BMW markasının son yıllarda sedan kasa haricinde üretimine hız verdiği bu modelde yakıt konusunda kullanıcıların memnun olduğu araçların başında gelmektedir. Özellikle şehir içi ve şehir dışı tüketimine detaylı bir inceleme yaptığımız bu aracın en dikkat çeken yakıt performansının 3.2 litrelik olması En az yakan dizel araçlar arasında 2. sırada gelmesine neden olmaktadır.

3 numara En az yakan dizel araçlar listesinde Skoda Fabia 1.4 TDI

Skoda firması ülkemizde ciddi bir pazar bulan araç firmalarının başında gelmeye başladı. Burada Fabia modeli ile Polo serisi araçlar ile kıyasıya bir rekabet içerisinde yer alan firmanın bu modelinin yakıt konusunda ortaya koyduğu şehir içi tüketimde BMW kadar düşük bir seviyede ve sadece 3.4 litrelik bir yakıt tüketimi ortaya koymaktadır.

4 numara En az yakan dizel araçlar listesinde Opel Corsa 1.3 CDTI

Opel firmasının B segment kategorisinde yer alan Corsa modelinin son derece başarılı motoru yakıt konusunda dikkat çekme başarısı göstermektedir. Özellikle son zamanlarda bu konuda her geçen gün yeni motorlar ile kullanıcıların karşısına çıkan firmanın ortaya koyduğu bu performans en yakan araçlar listesinde ilk sırada yer almasına neden oldu. Opel Corsa’nın bu modelinde yakıt tüketimi ise 3.2 litrelik bir performans ortaya koymaktadır.

Sizler için En az yakan dizel araçlar listesinin ilk 4 sırasını açıkladık. Uzun zamandır merak ettiğiniz araç listeleri başında gelen bu modellerin bu tüketimleri kullanıcıların bu araçları seçmelerininde önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte merak edilen En az yakan dizel araçların listesi.

CEVAP VER