Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar

2
3270
kamerasi-olmayan-whatsapp-ve-internete-giren-telefonlar-2
kamerasi-olmayan-whatsapp-ve-internete-giren-telefonlar-2

Akıllı telefon teknolojisinin hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde özellikle askeri okullarda ve polis okullarında okuyan öğrencilerin en çok merak ettiği soruların başında Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar gelmektedir.  İşte bu konuda sizlere bugün elde ettiğim telefon modelleri hakkında detaylar vereceğim.

Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar hangileri?

WhatsApp uygulaması hayatımıza öyle bir girdi ki hayatımızın değişmez parçalarının başında geliyor. Bu konuda özellikle de Kamerası olmayan telefon arayan ancak internete girmek isteyen kişilerin merak ettiği telefon modellerini piyasalarda bulmak oldukça zordur. Bu konuda yapmanız gereken ve in

Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar
Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar

celemeniz gereken telefon modelleri arasında Nokia’nın E60 modeli gelmektedir. Telefon WLAN bağlantısı ile birlikte bugüne kadar WhatsApp destekliyordu ancak artık bu telefonlarda anlık mesajlaşma programı olan WhasApp’ı desteklemeyecektir. Bunun nedeni ise 2017 yılında WhatsApp’ın yatığı güncellemeden sonra artık akıllı telefonların bazılarında bile çalışmayacak olmasıdır. Bu yüzden POMEM , PÖH ve askeri okullarda okuyan öğrencilerin okul hayatları boyunca WhatsApp’dan uzak kalmaları gerekecektir. İşte son zamanların en çok sorulan sorularından olan Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar hakkında merak ettiğiniz detaylar sitemizde.

 

Bu konuda sizlere akıl vermek olursa eğer elinizde kamerası bozuk olan ve ses kayıt özelliği bulunmayan telefonunun kamerasını söküp okula götürmek olacaktır. Bu konuda bazı okulların sorun çıkartacağını düşünüyorum. Ancak yine de illa ki WhatsApp kullanmak istiyorsanız bu dediğim yöntemi uygulayarak sizlerde Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar kullanma şansını yakalamış olacaksınız.

Özellikle son zamanlarda bu konuda ciddi çalışmalar yapan firmaların bulunduğunu ve bu konuda fikri olan okurlarımızın yoruma yazarak bu türde telefonları diğer merak eden arkadaşlara bildirmelerini rica ediyoruz. Ancak ZTE firmasının da bu özelliklerde bir telefonu bulunuyor ancak modeli konusunda bir fikrim yok bu konuda bir araştırma yaparak sizler öğrenebilirsiniz.

Son olarak geçtiğimiz günlere yaptığımız bir araştırma ile birlikte bu tarz bir telefon var ancak Hindistan’da üretimi yapıldığından dolayı ülkemizde satışı bulunmamaktadır. Hindistan askeri birlikleri için üretilen bu telefonun fiyatının sadece 100 Dolar olması ise oldukça dikkat çekici ancak yurt dışından getirme fırsatı olan arkadaşların bu modeli aramalarını öneriyorum. İşte Polis okulları ve Askeri okullar için Kamerası olmayan WhatsApp ve internete giren telefonlar.

2 YORUMLAR

  1. Siz dalga mıgeçiyorsunuz mk zte nin bi markası var ama bilmiyorum hangi mode bilmiyorsun neden böyle bi başlık atıyorsun.insanların zamanını çalışıyorsun.

CEVAP VER