Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider?

0
1439
Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider?
Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider? , Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider? 2017

Araç sahiplerinin en çok merak ettiği soruların başında gelen Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider? Sorusunun cevaplarını sizler için açıklayacağız.

Araçlarda meydana gelen güneş yanıkları kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda gelişen araç teknoloji karşısında güneş yanıklarına karşı herhangi bir çözü yolu üretilememesinden sonra sizlerin en çok merak ettiği Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider sorununu cevabı aslında çok basit.

Araçların kötü bir görüntüde bulunmasına neden olan güneş yanıklarını gidermek için öncelikle ilk olarak yapmanız gereken güneş yanığının bulunduğu bölge yerine aracın tamamına pasta cila attırmak olacaktır. Özellikle güneş yanıklarının çok fazla derin olmadığı yerlerde acilen sizlerde aracınıza pasta cila attırarak güneş yanıklarının ortadan kalmasına şans tanımış olacaksınız.

Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider?
Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider? , Kaportadaki güneş yanıkları nasıl gider? 2017

Peki, pasta cila nasıl çekilir?

Bunu kendinizde yapabilir veya herhangi bir oto yıka servisten ücretli bir şekilde yardım alarak da yapma fırsatınız bulunmaktadır. İnternet ortamında bulunan pasta cilalardan alarak sizlerde biraz uğraştıktan sonra aracınızın pasta cilasını yapabilir ve para vermeden kurtulabilirsiniz. Pasta cila yapmak için güneş yanığının bulunduğu bölgeye cila işlemini başlatmak için öncelikle pasta tabir edilen macunu döküyoruz. Sonra pasta makinesi olarak satılan pasta makinesi ile dökülen pastanın üstüne sürme işlemini başlatıyoruz. Burada en düşük devirde başlamak daha sağlıklı sonuçlar almanıza neden olacağından dolayı düşük devir en mantıklı işlem olarak karşımıza çıkıyor. Bu işlem bittikten sonra micro fiber bezimizle pasta yaptığımız bölgeyi siliyoruz. Bu işlemden sonra  cilamızı alarak pasta uyguladığımız bölgeye döküyoruz. Ve elimizde bulunan makine ile cila işlemini bitiriyoruz. Bu yanığın önceden giderilmesi için mutlaka aracınıza pasta cila işlemi yaptırarak bu tarz durumlardan kurtulmanız gerekmektedir.

CEVAP VER