Ford en az yakan modelleri

0
1353
Ford en az yakan modelleri
Ford en az yakan modelleri

Amerikan firması tarafından üretilen ve ülkemizde son zamanlarda Focus ve Fiesta modelleri satış rekorları kıran firmanın en az yakan modelleri hakkında sizlere bilgi verelim. Ford en az yakan modelleri arasında ilk sırada gelen aracın Fiesta modelinin olduğunu açıklamak istiyorum.

Ford en az yakan modelleri
Ford en az yakan modelleri

Ford en az yakan modelleri hangileri?

Firmanın en az yakan modellerinin genellikle motor seçeneği düşük olan araçlar olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. Bu konuda düşük motor seçeneği bulunan araçlardan genellikle benzinli motor seçeneğine sahip olanların biraz daha düşük yaktığını belirtmek isterim. Bunun nedeni ise benzinli motorlarda bulunan 1.0 motor seçeneğinin dizel araçlarda bulunuyor olmasıdır. Ford en az yakan modelleri arasında ilk sırada gelen aracın 1.0 motor seçeneğine sahip olan Fiesta modelinin olduğunu sizlere açıklamak istiyorum.

Fiesta modelleri arasında bulunan 1.0 motor seçeneğinin şehir içi tüketiminde 4.6 litrelik performansının son derece başarılı bir yakıt tüketimi ortaya koyduğunu belirtmek istiyoruz. Yakın zamanda bu konuda müşterilerine daha farklı motor seçenekleri sunacak olan Ford en az yakan modelleri hakkında Fiesta modelinin ilk sırada olduğunu açıklamak istiyoruz.

Performans olarak oldukça düşük bir performans sunan bu otomobilin 100 km’ye çıkış süresinin 11 saniye olması biraz düşük gibi görünse de 1.0 motora sahip olan araçlar arasında ilk sırada gelmesine neden olmaktadır. İşte merak edilen Ford en az yakan modelleri arasında Fiesta modelinin tüm detaylarını sizlere açıklamak istiyoruz.

CEVAP VER