Honda en az yakan modelleri

0
950
Honda en az yakan modelleri
Honda en az yakan modelleri

Japon otomobil devi Honda araçların son zamanlarda en çok merak edilen konularının başında en az yakan modellerinin geldiğini ve bu yüzdende sizlere bu konuda merak ettiğiniz Honda en az yakan modelleri hakkında bilgiler sunacağız.

Honda en az yakan modelleri hangileri?

Civic ve City modelleri ile ülkemizde ciddi bir satış rakamı yakalayan Honda modelinin son zamanlarda bu araçları en az yakanlar listesinde ilk sırada geliyor. Özellikle bu konuda uzun zamandır çalışmalarına devam eden firmanın Civic modelinde yeni nesil motor seçeneklerini sunmasından sonra araçlarda ciddi yakıt tasarruflarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Honda en az yakan modelleri arasında ilk olarak Civic modelinin bulunduğunu açıklamak istiyoruz.

Honda en az yakan modelleri
Honda en az yakan modelleri

Yeni kasa Civic modeli ile birlikte son zamanlarda dikkat çeken otomobilleri hayatımıza getiren firmanın özellikle Civic modelinin yeni kasalarında sunduğu bu aracın 1.6’lık dizel motor seçeneğinde dikkat çeken yakıt performansı son zamanların en az yakan otomobillerini başında gelmesine neden oluyor. Honda en az yakan modelleri arasında gelen bu aracın 100 km’de yakıt performansının 3.6 litrelik bir tüketim sarf etmesinden sonra araç oldukça dikkat çekici özelliği ile kullanıcıların dikkatlerini çekiyor.

0’dan 100 km’ye çıkış süresinin ise 7 saniye gibi bir rakam olmasına rağmen harika bir performansı bulunan bu araç son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken araçlarından olma başarısı göstermektedir. İşte Honda en az yakan modelleri ve bu araçların yakıt performansları.

CEVAP VER