Astra H ve J Team sticker

0
6068
Astra H Team sticker
Astra H Team sticker

Son zamanlarda en çok merak edilen konuların başında gelen Astra H Team sticker hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Opel Astra tutkunlarının merak ettiği ve sadece bazı arabalarında yer alan Astra H team sticker özellikle belli bir gruba ait olma duygusunu araç sahiplerine hissettirmeye başladı. Facebook üzerinden kurulan ve Astra H team adı altında kurulan grupta yer alan araç sahiplerinin bu stickeri yakalama fırsatının olduğunu ve araçlarına bu stikeri yapıştırmak istediklerini biliyoruz. Bu konuda son zamanlarda Astra H team stickeri satan kişilerin tespit edildiğinin duyulmasından sonra grup bu kişileri sayfadan uzaklaştırdı.

Sizlerde Opel Astra marka araçlarınızın Astra H team grubuna dahil olmasını istiyorsanız bu konuda yapmanız gereken en önemli işlem gruba üye olarak bu konu ile ilgilenen kişiler ile irtibata geçmek olacaktır.

Astra H Team nedir?

Astra araç sahiplerinin kurduğu bir grup olan bu yeni oluşumda özellikle araç sahipleri merak ettiği soruların cevaplarını bulmaktadır. Bu soruları diğer Astra kullanıcılarına sorarak sorunlar hakkında bilgi sahibi olurken aynı zamanda son derece eğlenceli anlar geçirme fırsatı yakalamaktadır.

Astra H Team sticker
Astra H Team sticker

Astra H Team Sticker nasıl alınır?

Bu stickeri almak isteyen müşterilerin yapması gereken Facebook’ta bulunan gruba üye olarak burada bulunan yetkili kişilerden bu stickeri istemek olacaktır. Ayrıca grup kapalı olduğundan dolayı gruba katılma isteği göndererek sizlerde bu grubun bir üyesi olma şansı yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER