Astra USB girişi nerede aracımda neden yok?

0
7567
Astra USB girişi
Astra USB girişi , Astra USB girişi 2006 , Astra USB girişi 9 tuşlu , Astra USB girişi 6 tuşlu

Opel Astra kullanıcılarının en çok merak ettiği konuların başında gelen USB modeli özellikle 2007 model üstü araçlarında bulunmaya başladı. 2006 ve altında bulunan araçlarda bulunmayan bu modül oldukça can sıkıcı bir hal almaktadır.  Astra USB girişi hakkında merak ettiğiniz detaylar hakkında sizlere bilgi verelim. Özellikle Astra araçlar için 6 tuşlu ve 9 tuşlu araçlarda bu modül bazı modellerde bulunmamaktadır. İşte sizlere bu konu hakkında yardımcı olacağız.

Astra USB modülü

Son yıllarda araçların en çok talep edilen modüllerinden ola USB özellikle kullanıcılar için son derece önemli kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Aracınızda giderken müzik dinlemek için önemli olan bu modülün aracınızda olmasını sorun eden müşterilere müjdeli bir haber geldi. Elektronik olarak bu işlerde çok önemli işler yapan firmaların sizlere sunduğu USB modülü takma hizmetini sizlerde artık yakından bulma fırsatını yakalamış olacaksınız. aracınızda bulunmayan bu USB modülünü sizlerde aracınıza taktırarak bu konuda büyük bir dertten kurtulma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Astra USB girişi
Astra USB girişi , Astra USB girişi 2006 , Astra USB girişi 9 tuşlu , Astra USB girişi 6 tuşlu

Astrama USB modülü olur mu?

Özellikle Astra USB girişi olarak araçların el frenlerinin altında bulunan bu modülün sahibi olmak için sizlerin yapması gereken en önemli detay bu USB portunu destekleyen cihazı alarak aracınıza taktırmak olacaktır. Bu modülün yurt dışından sadece 5 Dolar gibi bir rakama geldiğini ve elektrikçilerinde bunu 50 TL gibi bir rakama yaptığını açıklıyoruz.

Kısacası artık sizlerde araçlarınızda bulunmayan USB modülünün sahibi olmak için sadece 65 TL gibi bir rakam ödeyerek bu sorundan kurtulma fırsatını yakalamış olacaksınız.

TEILEN
Önceki İçerikArıza kodları BMW
Sonraki İçerikToyota Corolla USB sorunu

CEVAP VER