Renault araç bakım fiyatları

0
614
Renault periyodik bakım fiyatları
Renault periyodik bakım fiyatları

Ülkemizde son yıllarda en çok satılan araçlar arasında yer alan Renault’un araçlarının zaman zaman bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu yüzden de Renault araç bakım fiyatları hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Renault 10 Bin Bakım fiyatı

Renault aracınızın 10 Bin bakımı gelmişse ve sizlerde 10 Bin Bakımını yaptırmak istiyorsanız bu konuda servisin sizlere fiyatlandırma konusunda nasıl bir fiyat çıkartacağını merak etmişsinizdir. Bu yüzden Renault 10 Bin Bakımı fiyatının ve 10 Bin bakımında yapılacak olan detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Renault 10 Bin Bakımında neler yapılmaktadır?

Aracınızın 10 Bin KM’ye gelmesinden sonra servise götürmeniz gerekmektedir. Serviste aracınız ile ilgili olarak bakılacak olanların filtrelerin, yağ değişimlerinin, motor yağının kontrolünün, ön takım bakımlarının, fren balatası bakımlarının ve fren ayarlarının yapılacak olduğunu belirtmek istiyoruz. 2018 Yılı içerisinde bu bakımlar için Renault yetkili servisinin sizlerden isteyeceği fiyatın 800 TL ile Bin TL arasında değişkenlik göstereceğini belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de bu fiyatlar ile aracınızın bakımını yaptırma şansınız bulunmaktadır. Ancak araçlarınızda beklenmeyen durumların ortaya çıkması durumunda Renault firmasının çalışanının sizlere bu konuda bilgi vereceğini de belirtmek istiyoruz. Bu detaylar hakkında mutlaka Renault yetkili servisi ile iletişime geçerek diğer fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Renault 20 Bin Bakım fiyatı

Renault marka aracınızın 20 Bin bakımı geldiği zaman periyodik olarak bakılması gereken detayların yine 10 Bin bakımında yer alan detaylar ile karşımıza çıkmaktadır. Ekstra bir masrafın çıkmaması durumunda 20 Bin bakım ücreti olarak yine de Renault’un sizlere 800 TL ile Bin TL arasında bir fiyatlandırma vereceğini belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER