Skoda arıza işaretleri

0
4342
Skoda arıza işaretleri anlamları
Skoda arıza işaretleri anlamları

Alman firması olduktan sonra ülkemizde son derece yüksek satış rakamlarına ulaşan Skoda firması özellikle son zamanlarda yakaladığı satışlardan sonra birçok müşteri tarafından en çok tercih edilen modeller arasında kaldı. Skoda arıza işaretleri hakkında sizlere merak ettiğiniz detayları açıklayacağız.

İşte merak edilen Arıza İşaretleri

1 numaralı panelde bulunan göstergenin anlamı aracınızın farlarının açık kaldığının göstergesidir. Ancak bu herhangi bir arıza kodu olduğunu anlamına gelmemektedir.

2 numara ile gösterilen yerde bulunan işaretin anlamı ise aracınız için son derece önemli olan hidrolik fren sisteminde arıza olduğunun anlamına gelmektedir. Bu sorun karşısında aracınızda bulunan Skoda arıza kodunu sildireceksiniz.

3 numaralı alanda gösterilen arıza kodunun anlamı ise aracınızda yanan arka farların açık olduğu anlamına gelmektedir. Özellikle bu sorun teşkil etmiyor açtığınız tuştan geri kapatacaksınız.

Skoda arıza işaretleri
Skoda arıza işaretleri , Skoda arıza işaretleri anlamları , Skoda arıza işaretleri çözümleri ,

4 numaralı işaretin anlamı ise aracınızda bulunan cam suyunun azaldığının anlamına gelmektedir.

5 numaralı yerde bulunan işaretin anlamı ise aracınızda bulunan frenlerin balatalarının aşındığının en büyük göstergesidir. Son derece önemli olan bu sorunu en kısa sürede çözdürerek sorunu ortadan kaldırabileceksiniz.

CEVAP VER