Apple iPhone Kimliği Sıfırlama

0
1158
Apple iPhone Kimliği Sıfırlama
Apple iPhone Kimliği Sıfırlama

Akıllı telefon kullanıcılarından İphone kullanıcılarının en çok merak ettiği sorunların başında gelen Apple iPhone Kimliği Sıfırlama hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere açıklamaya çalışacağız. Özellikle son zamanlarda en çok satanlar listesinde her zaman ilk sırada bulunan Apple telefonların zamanla el değiştirmesinden sonra ortaya çıkan sorunların başında gelen Apple iPhone Kimliği Sıfırlama konusunda kullanıcıların merak ettiği detayları açıklayarak bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Apple iPhone Kimliği Sıfırlama nedir?

Apple marka cihaz kullanıcılarının her zaman merak ettiği konuların başında gelen Apple iPhone Kimliği Sıfırlama özellikle kullanıcıların zaman telefonlarda kendi kimliklerinin olmasına neden olmaktadır. Bu durum karşısında ikinci elden aldığınız bir İphone’nun muhtemel kullanıcı şifresi bilmediğiniz zaman ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacak ve bu problemi çözmek için yollar arayacaksınız. İşte sizlere bu konuda yardımcı olmak için bugün Apple iPhone Kimliği Sıfırlama hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Bu konuda ilk yapmamız gereken detayın telefonun şarjını belli bir oranda tutmak olacaktır. Özellikle bu konuda yardım alacak kullanıcılarının İphone telefonlarının şarjlarının % 50’den az olmaması telefonun sizden isteyeceği ilk detay olacaktır. Şarj sorununu çözdükten sonra yapmanız gereken telefonda bulunan menüler yardımı ile birlikte Apple iPhone Kimliği Sıfırlama işlemine başlamak olacaktır.

Apple iPhone Kimliği Sıfırlama
Apple iPhone Kimliği Sıfırlama

Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra İtunes menüsünün içerisinde girerek burada bulunan sıfırla seçeneğine girmeniz durumunda karşınıza 6 farklı sıfırlama seçeneği çıkacaktır. Tüm içerik ve ayarlar sekmesine tıklamanız durumunda telefonunuzda bulunan bütün uygulamaları silme işlemine başlayacaktır. Bu işleme başladıktan sonra İphone’nu sil seçeneğine bastıktan sonra menü telefonunuzda bulunan bütün verileri silecektir. Bu durumdan sonra özellikle telefonunuzda bulunan bütün veriler sıfırlanacaktır.

Bazen sıfırlama yaptığınız bazen telefonlar hiçbir şey istemeye de bilir ancak bazende sizlerden İcolud şifresi isteyecektir. Özellikle İphone kullanıcılarının son derece güvenlikli olmasından dolayı Dünya’nın en çok satan telefonlarının listesinde her zaman ilk sırada gelmektedir.

İşte oldukça kolay olan bu yöntemi sizlerde uygulayarak sorunları ortadan kaldırma fırsatını yakalayacak ve bu konuda hakkında merak ettiğiniz detayları sitemizden öğrenebileceksiniz.

CEVAP VER