Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği

0
935
Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği
Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok merak ettiği konuların başında gelen Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği hakkında kullanıcılara bilgi vermeye çalışacağız. Özellikle son zamanlarda giderek artan bu soru üzerine binlerce kullanıcının bu konuda fikir edinmek için internet üzerinden araştırma yapmasından sonra Arızakodu olarak sizleri bu konuda aydınlatmaya çalışacağız. İlk olarak Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği yapmak için izleyeceğiniz yöntemler hakkında sizlere bilgi verelim.

Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği alma

İOS işletim sistemi kullanan Apple firmasının özellikle telefonlara ve tabletlere uygulama indirilmesi için AppStore mağazasını kullandırması kullanıcıların burada bazı bilgileri girmesi için kullanılmaktadır. Ancak bu konuda kullanıcılarının birçoğunun kredi kartı bilgilerini vermeden bu AppStore mağazasını kullanmak istemesinden sonra Apple kimliği almak için izlemesi gereken detayların tümünü sizlere açıklayacağız.

İphone telefonlarınıza veya Apple marka tabletlerinizin AppStore bölümüne girdiğiniz zaman telefon sizlerde hesap istemektedir. Bu hesabı açmak için özellikle bazı bilgilerinizi girmenizi isteyecek olan uygulamanın kredi kartı bilgilerini de istemesinden sonra kredi kartı olmayan veya kredi kartı bilgilerini bu sistem üzerine vermek isteyen kullanıcılar için izlemesi gereken yolları açıklayacağız.

Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği
Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği

Kredi kartı olmadan Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği almak isteyenlerin özellikle yapması gereken en kolay yöntemin telefonda bulunan iColud bölümünü kullanmak olacaktır. Özellikle son derece kolay olan bu yöntemi kullanarak sizlerde kredi kartı bilgilerinizi Apple üzerine kayıt ettirmeden telefonunuzun başarılı bir şekilde kayıt olmasını sağlayacaksınız.

iCloud üzerinden hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken iTunes ve App Store bölümüne giriş yapmak olacaktır. Özellikle burada kullandığınız şifrelerinizin ve kullanıcı adınızın aynı olması durumunda sizlerde kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan Apple marka cihazlarınızın market bölümü olan App Store mağazasını kullanma şansını yakından bulmuş olacaksınız. İşte uzun zamandır kullanıcıların merak ettiği ve akıllarında soru işareti kalmasına neden olan Kredi Kartsız(Ücretsiz) Apple Kimliği almak için izlemesi gereken yöntemler. Apple marka cihazlar ile aklınıza takılan veya çözme konusunda sıkıntılar yaşadığınız zamanlarda sitemizde bulunan yorumlar kısmına öğrenmek istediğiniz bilgileri yazarak sizlerde bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olacak ve sorununuzu kısa süre içerisinde çözme fırsatını yakalamış olacaksınız.

CEVAP VER