Samsung arıza takibi

0
2958
Samsung arıza takibi
Samsung arıza takibi

Ülkemizde en çok tutulan elektronik cihaz firmalarının başında gelen Samsung ürünlerin zaman içerisinde verdiği arıza kodlarını gidermek için yapmanız gerekenler hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Samsung arıza takibi olarak yapmanız gereken ve izlemeniz gereken yöntemler hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan adımları izleyerek sizlerde bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsung arıza takibi nasıl yapılır?

Samsung cihazınızın verdiği arızaların yetkili servis tarafından giderilmesini istiyorsanız yapmanız gereken firmanın anlaşmalı olduğu yetkili servislere veya cihazınızı aldığınız elektronik mağazasına vermek olacaktır. Özellikle ürünlerin garantili olması bu konuda sizlerin daha kolay bir şekilde hizmet almasına neden olacaktır. Burada yapmanız gerekenler hakkında detayları sizlere sunarak sizlerde cihazlarınızın takibini yakından yaptırabilir ve bu konuda destek alabilirsiniz. İlk yapmanız gereken cihazınızı aldığınız yere faturası ile götürmek olacaktır. Özellikle burada işleme alınacak olan cihazınızın kısa süre içerisinde yetkili servise gönderilmesi için firma sizin adınıza bir fatura oluşturacaktır. Bunu yaparken özellikle bu faturayı cihazınızın gelen kadar saklamak olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra yapmanız gereken yasal süre olan 20 iş gününü beklemek olacaktır. Zaten firmalar artık cihazların durumu hakkında kayıtlı olan cep telefonlarınıza kısa süre içerisinde bilgi vererek sizleri Samsung arıza takibi hakkında  devamlı olarak bilgilendirecektir. Bu son derece önemli bir adım olduğundan dolayı bu konuda sizlere destek vermeyen firmaların yetkili servislerinin bulunduğu adrese girişi yaparak cihazınızın takibini buradan yapabileceksiniz.

 

samsung-ariza-takip

Samsung arıza takibi yapmak için yetkili firmanın sizlere verdiği fatura üzerinde yer alan takip numarası ile beraber son derece basit bir şekilde cihazınız hakkında bilgi alacak ve bu konuda firmanın sizlere sunduğu detayları öğrenme fırsatını yakından bulmuş olacaksınız. Bu yüzden yapmanız gereken Samsung firmasının yetkili sitesine giriş yaparak burada yer alan cihaz takip kısmında yer alan bilgileri doldurmak olacaktır. Bu bilgileri doldurduktan sonra zaten kısa süre içerisinde sizlere cihazınızın genel durumu ve ne zaman sizlerin eline geçeceği konusunda bilgileri öğrenme fırsatını bulmuş olacaksınız. İşte bu adımları izleyerek sizlerde bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olma fırsatını bulmuş olacaksınız.

CEVAP VER