Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim

0
1598
Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim

GSM operatörlerinin kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin başında Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim sorusunun cevabı gelmektedir.

Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim?

Cep telefonunuzun şarjı bitti veya çekmediği zaman sizlerin arayan kişileri öğrenmek için yapmanız gereken GSM operatörünüzden bu konuda yardım almak olacaktır. Ülkemizde bulunan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin bulunduğunu düşündüğümüz zaman bu konuda farklı hizmetler sunan operatörlerden bilgi alabilirsiniz.

Kim aramış adı altında verilen bu hizmetin kimi operatörlerde ücretli olduğunu kimlerin de ise ücretsiz olarak sunulduğunu sizlere açıklamak istiyoruz.

Turkcell Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim? servisi konusunda müşterilerine ‘Kim aramış’ adı altında hizmet sunmaktadır. Özellikle burada yapmanız gereken bu servisi kullanıma açtırmak olacaktır. Bunun için Turkcell müşteri hizmetleri danışmanını aramanız veya sizlere gönderilen mesajlara ‘Evet’ cevabı vererek bu konuda hizmetten yararlanma fırsatını yakalmış olacaksınız. Bunun için müşterilerinden sadece 0.99 kuruş ücret alacak Turkcell bu konuda son derece uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim
Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim

Vodafone ise müşterilerine ‘Arayan Kim servisi’ ile 2 TL karşılığında ücret vermektedir. Bu hizmeti aldığınız zaman telefonunuz kapalı olsa bile sizleri kimler aramış bu servisler sayesinde öğrenme fırsatını bulmuş olacaksınız.

Türk Telekom ise müşterilerine aylık 1.45 TL karşılığında Telefonum kapalıyken beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim? hizmetini vererek bu konuda çalışmalarına devam etmektedir.

CEVAP VER