500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar

0
935
500 TL'ye alınacak akıllı telefonlar
500 TL'ye alınacak akıllı telefonlar

Teknoloji devlerinin ürettiği cep telefonu fiyatlarının son derece yüksek olmasından sonra sizlere bugün 500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar hakkında merak ettiğiniz telefon modellerini ve bu modellerin teknik özelliklerini açıklayacağız.

5 Bin TL’ye kadar akıllı telefon olduğu günümüzde bazı firmaların alt seviye telefon modellerinin fiyatlarının son derece uygun olması müşterilerin bu konuda hangi telefonları alabilecekleri sorusunu ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar hangileri?

Bu konuda sizlere yardımcı olmak için kullanıcı yorumlardan yola çıkarak detaylar vereceğiz. Özellikle bu seviyede bulunan bütün telefonların hemen hemen aynı özellikleri bünyesinde barındırdığını düşündüğümüz zaman ilk dikkat çeken telefon yerli malı olan Vestel Telefonların olduğunu açıklamak istiyoruz.

Fiyat olarak son derece uygun akıllı telefonların başında gelen Vestel Venüs V3 telefonu 500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar arasında ilk sırada gelmektedir. Bunun nedeni ise telefonun yerli olması ve piyasalarda yeni yeni ürünleri tanıtmaya başlaması ürünün bu kadar ucuz olmasına neden olmaktadır. Kullanıcıların en çok beğendiği uygun telefonlar arasında gelen bu modelin ekran boyutunun 5 inçlik olduğunu ve 1 GB RAM desteğinin bulunduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. Bu seviyelerde bulunan birçok telefonun 512 veya 256 MB RAM kapasitesi ile karşımıza çıktığını düşündüğümüz zaman bu telefon gerçekten başarılı özellikleri ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar arasında ikinci sırada gelen model ise General Mobile firmasının Discovery modeli. Firmanın geçtiğimiz yıl içerisinde ürettiği en iyi akıllı telefon olan GM Plus 5 modelinin oldukça fazla tuttuğunu düşündüğümüz zaman bu modelinde son derece başarılı özelliklerinin bir arada bulunduğunu sizlere açıklamak istiyoruz.

500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar teknik özellikleri

General Mobile Discovery modelinin fiyatı da 500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar sınırında karşımıza çıkıyor ve sadece 450 TL ile 500 TL arasında değişen fiyatlar ile internet üzerinde bulunma şansını müşterilerine sunuyor. Bu telefonun 4.7 inçlik ekran boyutu dikkat çekiyor. Ekran olarak küçük ekran severlerin tercih edeceği modeller arasında gelen bu telefonun ön kamerasının 2 MP , arka kamerasının ise 8 MP olduğunu da sizlere açıklamak istiyoruz. İşlemci olarak bu telefonda bulunan 1 GB RAM desteğinin oldukça dikkat çekici olduğunu ve başarılı telefonlar arasında kendisine yer bulduğunu açıklamak istiyoruz.

500 TL'ye alınacak akıllı telefonlar
500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar

Son olarak ise sizlere Lenovo firmasının en uygun telefonları hakkında bilgi verelim. Lenovo Vibe C modeli olarak piyasalarda bulunan bu akıllı telefonun özellikleri de diğer telefonlara benzer özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu telefonda buluna 8 GB dahili hafızanın biraz düşük olduğunu açıklamak istiyoruz. Bu telefonda aynı zamanda SD kart desteği de sunan firmanın sunduğu bu özelliklere sitemizden ulaşarak bu konuda detaylı bilgi sahibi olma şansını yakalamış olacaksınız. İşte merak edilen 500 TL’ye alınacak akıllı telefonlar ve sizlere sunulan hizmetlerin detayları.

Yazı dizimize sizler için hız kesmeden devam edeceğiz ve bu telefon modellerinin özelliklerini sizlere açıklayacağız.

CEVAP VER