Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişim fiyatı

0
1341
Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişim fiyatı
Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişim fiyatı

Akıllı telefonların giderek yaygınlaşmasından sonra kullanıcıların en çok karşı karşıya kaldıkları arızaların arasında ekran kırılmaları gelmektedir. Bu yüzden de son zamanlarda en çok tercih edilen akıllı telefonlardan olan Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişim fiyatı hakkında kullanıcıların merak ettiği soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Binlerce lira ödeyerek aldığımız telefonların ekranları aslında en ufak darbeler karşısında beklenmedik bir şekilde arıza meydana getirmektedir. Bu yüzden de kırılan ekranların yerine yenisi taktırmak istediğiniz zaman karşımıza çıkan fiyatlar aslında bizleri zorlamaktadır. Xiaomi Redmi 5 Plus modeli de ekran fiyatı konusunda oldukça yüksek fiyat çeken modeller arasında yer almaktadır.

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi

Bu telefonun sadece ekranın yer alan ön camın kırılması durumunda ödemeniz gereken tutar aslında çok fazla değildir. Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişiminde ön cam için istenen ücretin sadece 50 TL civarında olduğunu belirtebiliriz. Ancak alt ekran birlikte kırılan Xiaomi Redmi 5 Plus modelinin ekranını fiyatı için ödemeniz gereken tutarın 250 TL civarında bir rakam karşılığında onarımı yapılmaktadır. İşte Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişim fiyatı olarak sizlere merak ettiğiniz detayları bu makalemizde açıkladık. Özellikle orijinal olmayan ekranlarda ileride yaşanacak olan sorunları da göz ardı etmemeniz gerekmektedir.

CEVAP VER