Dağ 2 Filmi Sinema Çekimi

3
115325

Türk sinema tarihinin en görkemli filmleri arasında kendisine ilk sırada yer bulacak olan Dağ 2 filmi hakkında merak ettiğiniz izleyici yorumları hakkında sizlere bilgi verelim. Dağ 2 Filmi yorumları özellikle filme gitmiş bir izleyici olarak sizlere bu film hakkında bir kaç önemli detay verelim. Dağ 2 Filmi Sinema Çekimi hakkında merak edilen bilgiler.

Dağ 2 Filmi Sinema Çekimi

Film yıllardır Amerikan sinemasının üzerimizde bıraktığı etkileri tek kelimede silmektedir. Özellikle ülkemizde son zamanların çekilen en iyi Türk Filmi olarak adlandırılacak olan bu filmi mutlaka ama mutlaka izlemenizi öneriyorum.

Dağ 2 Filmi konusu

Filmin konusu içinde bulunduğumuz zorlu günlerde ülkemizin en gibi belalarla uğraştığını gözler önüne seren bir kahramanlık öyküsünü konu alıyor. Özellikle filmde 7 tane Özel Kuvvetler askerinin zorlu bir süreci içine alarak Türk rehine Ceyda isimli gazetecinin kurtarılmasını konu alıyor.

Ceyda isimli gazeteci yıllarca Türk askeri hakkında karşıt görüşlerde yazılar yazarak ülkenin zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Ancak Türk askerinin DAEŞ militanları elinde bulunan Ceyda’yı kurtarmak için verdiği amansız mücadele de ortaya koyduğu cesur bir öyküyü konu almaktadır.

Dağ 2 filmi sinema çekimi
Dağ 2 filmi sinema çekimi ,Dağ 2 filmi sinema çekimi 2016

Dağ 2 filmini bugüne kadar izleyen kullanıcıların yorumlarına baktığımız zaman film beklentilerin çok üzerinde bir yapıt olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle filmin içerisinde özel kuvvetlerin amansız mücadelesi ve DAEŞ militanlarına karşı verdiği başarılı savaş stratejisini konu almaktadır. Uzun zamandır merakla beklenen ve 4 Kasım 2016 tarihine vizyona giren bu filmden sonra izlenme rekorları kıran bu filmi izleyerek sizlerde Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi Türk filmini yakından izlenme fırsatını bulmuş olacaksınız.

Filmin içerisinde geçen konuşmaların ve Özel Kuvvetlerimizin verdiği amansız mücadelenin ne kadar haklı olduğunu bu filmi izledikten sonra siz değerli okurlarımızda anlama fırsatını bulmuş olacaksınız.

Dağ 2 özellikle Türk Sinemasında bir çığır açacak kapasitede bulunan filmler arasında ilk sırada gelecek ve bu durumdan sonra filmin diğer Türk filmlerine örnek olmasını temenni ediyoruz.

Uzun zamandır merakla beklenen ve gösterime girdiği 10 gün sonunda 500 Binden fazla kişi tarafından sinemalarda izlenen bu filme giderek sizlerde katkıda bulunabilir ve unutulmaz bir Türk filmi olan Dağ 2 filmini izleme fırsatını bulmuş olacaksınız.

3 YORUMLAR

  1. bu filmi kesinlikle sinemada yada dvd ortamında izlemenizi tavsiye ediyorum. Türk sineması açısından son derrece önemli bir Film Dağ 2 Filmi Full HD izleyin

CEVAP VER