Arıza kodları Ford

0
13938
Arıza kodları Ford

Ford marka araçların en çok verdiği arızlar kullanıcıların canlarını sıkmaya devam diyor. Bugün sizlere için Arıza kodları Ford marka araçların açıklamaları ile sizlere açıklama yapmaya devam ediyoruz.

Arıza kodları Ford olarak merak ettiğiniz kodların açıklamalarını sizlere açıklamak için sitemizde bulunan kodları inceleyerek bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olma fırsatını yakalama fırsatını bulacaksınız. İlk olarak sitemizde bulunan detaylara bakarak Arıza kodları Ford olarak merak ettiğiniz tüm kodları öğrenme fırsatını bulacaksınız.

En sık karşılaşılan arızaların kodları

P0781 1 ile 2 vites geçisinde arıza olduğunu göstermektedir.

P0782 2 ile 3 viteste arıza olduğunu göstermektedir

P0783 3 il 3 4 vite geçisinde arıza olduğunu göstermektedir.

P0784 4 ile 5 vites arasında arıza olduğunu göstermektedir.

P0785 Vites değiştirme sırasında arıza olduğunu gösteren kodun anlamıdır

P0786 Selenoid olarak bilinen vites arızasının anlamıdır

P0787 Vitese değiştirme zamanlamasında meydana gelen Selenoid arızasının kodudur

P0788 Yüksek voltajlı Selenoid arızasının anlamıdır

P0789 Selenoid aralıklarında meydana gelen arızanın anlamıdır.

P0790 Araçların bazılarında bulunan MOD düğmesinin arızalandığını gösteren hata kodudur.

Son zamanlarda gelişme gösteren teknolojik gelişmelerden sonra araçlarınızda ortaya çıkan arıza kodlarının tanımlarını öğrenerek en azından araçlarınızda meydana gelen sorunları çözme konusunda sitemizde bulunan detaylar hakkında bilgi sahibi olma fırsatını bulmuş olacaksınız. son zamanlarda Ford marka araçlarda bulunan arızaların tespitlerini dışarıda yaptırmak yerine sitemizde bulunan kodları öğrenerek sizlerde ustanızda bu konuda hakkında haber verme şansını yakalamış olacaksınız.

Arıza kodları Ford
Arıza kodları Ford

İşte uzun zamandır gündemi meşgul eden Arıza kodları Ford hakkında bilmek istediğiniz detaylar ve sitemizde yer alan Arıza kodları Ford hakkında tüm kodların tanımları burada.

CEVAP VER