LG G4 Stylus özellikleri

0
1436
LG G4 Stylus özellikleri
LG G4 Stylus özellikleri

LG firmasının alt seviye ile orta seviye telefonlarının başında gelen LG G4 Stylus modelinin teknik özellikleri hakkında sizlerin merak ettiği detayları açıklıyoruz. LG G4 Stylus özellikleri ve cihazda bulunan detaylar sitemizde.

LG G4 Stylus özellikleri nelerdir?

850 TL fiyata alınacak olan telefonlar arasında en çok tercih edilen modellerin başında gelen LG G4 Stylus modeli oldukça üst seviye özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekme başarısı göstermektedir. İki farklı renk seçeneği sunulan bu telefonda Gri ve Beyaz modellerin bulunmasından sonra tutulan bu telefonların arasında en çok satan renginin gri olduğunu açıklamak istiyoruz.

Ekran boyutu olarak son zamanların en büyük ekranlı telefonlarından olan LG G4 Stylus modelinin ekranı 5. 7 inçlik boyutu ile dikkat çekmektedir.720 x 1280 piksel çözünürlüğünde bulunan bu telefonun özellikleri fiyatına göre oldukça üst düzey olduğundan dolayı birçok kullanıcı tarafından oldukça fazla dikkat çekmektedir. LG G4 Stylus özellikleri hakkında bu telefonda bulunan işlemci ve RAM kapasitesinin de oldukça başarılı olması dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır.

1.2 Ghz kapasitesinde işlemcisi bulunan bu telefonun özelikle 1 GB RAM özelliğinin bulunması da bu seviyede dikkatleri üzerine çekme konusunda yeterli olmaktadır. Özellikle batarya konusunda dikkat çeken telefon olan bu 3000 mAh batarya gücü dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır. Kamera çözünürlüğü konusunda dikkat çeken çözünürlüğü ile son zamanlarda dikkat çeken bu telefonun arka kamerasında bulunan 13 MP çözünürlüğe sahip olan kamerasının ön kamerasında 5 MP çözünürlük bulunmaktadır. Burada dikkat çeken detayları ile kullanıcıların hizmetine sunulan bu telefon bu fiyata alınacak telefonların başında gelmektedir.

LG G4 Stylus özellikleri
LG G4 Stylus özellikleri

LG G4 Stylus özellikleri hakkında uzun zamandır merak ettiğiniz ve alacağınız telefonun teknik özelliklerini sizler için bir araya getirdik. Bu konuda bugüne kadar sunulan tüm detaylara sitemizden ulaşarak telefonlar hakkında bugüne kadar merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulma şansınız bulunacak ve telefonların tüm detaylarını buradan öğrenme fırsatını bulmuş olacaksınız.

LG firmasının 2017 yılında karşımıza çıkacak olan modellerinin teknik özelliklerini de sizlere ilerleyen zamanlarda açıklayacağız. İşte son zamanlarda merak edilen telefon LG G4 Stylus özellikleri ve teknik detayları.

CEVAP VER